الرئيسية / الدول العربية / استعلام مانده اینترنت رایتل | rightel.ir “استعلام حساب مانده اینترنت رایتل” مانده اینترنت

استعلام مانده اینترنت رایتل | rightel.ir “استعلام حساب مانده اینترنت رایتل” مانده اینترنت

ما با جدیدترین اخبار در مورد بسته های اینترنتی Wright و نحوه فعال سازی آنها و همچنین کارت های مستقیم سیم و دائمی با پیشوند Reitel 0920 و داده های پیشوند از 0921 با ما همراهی می کنیم و آخرین موارد را با شما دنبال می کنیم و موارد بسیاری را در رابطه با داده داده Reitel دنبال می کنیم.

اینترنت با خرید بسته Reitel و استفاده از آن برای اولین بار فعال می شود.ما همچنان به فعالیت کارت های اعتباری ، ترکیبی از خدمات ارتباطی از راه دور با حجم داده ها ادامه می دهیم و با توجه به نیازهای مختلف ارتباطی سفارشی سازی شده است.

  • سیم کارت دائمی 1 گیگ 30 روز
  • کارت اعتباری 500 مگابایت 30 روز
  • اینترنت تا 30 روز قابل استفاده است و شما 60 روز فرصت دارید تا بسته داده داده اینترنت را فعال کنید.

لینک خرید خرده فروشی

این لینک را دنبال کنید ، که از طریق آن می توانید بلافاصله وارد شوید و این سرویس را بخرید و در مورد خدمات مختلف ارائه شده توسط وب سایت ، و بازاریابی از طریق پیام کوتاه 2020 سوال کنید و برای اطلاعات بیشتر با شماره * 142 # تماس بگیرید

ما اخبار بسیاری راجع به سرویس جدید Reitel که از طریق لینک رسمی به آن دسترسی دارید ، با شما دنبال می کنیم ، در صورت استفاده از اینترنت با سرعت های مختلف ، به شما دسترسی پیدا می کند و از آنها سؤال می کنید و قیمت پایه اولیه 7 روزه در 128 کیلوبیت در ثانیه ، 3000 تومان و قیمت را می دانید. بسته اصلی 30،000 تومان و 12500 تومان است.

نرخ مالیات بر ارزش افزوده به نرخ ها اضافه می شود ، ساعات کار از ساعت 2 صبح تا 8 صبح می باشد و می توانید بدون نیاز به پس گرفتن سیم کارت ، به خدمات اینترنت 4G دسترسی پیدا کرده و از آن لذت ببرید ، از پوشش و دسترسی 4G بهره مند شوید و خدمات Rithel خود را ادامه دهید.


الخبر | استعلام مانده اینترنت رایتل | rightel.ir “استعلام حساب مانده اینترنت رایتل” مانده اینترنت – يمكنك مشاهدة مصدر الخبر الاصلي من الرابط التالي
المصدر :عرب فور نيوز
– ويخلي موقع مكس توداي مسؤوليته الكاملة عن محتوي اي خبر وانما تقع المسؤولية على الناشر الاصلي للخبر.

عن admin

شاهد أيضاً

“تراجع” سعر الليرة السورية اليوم

سعر الليرة السورية في المصرف المركزي والسوق السوداء، وتواجه أسعار الصرف للعملات الأجنبية في الجمهورية …

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *